schůzky skauti

Dobrý den,
zdravím všechny na konci prázdnin a posílám pár informací k činnosti skautů v novém školním roce. Na úvod se omlouvám, že píšu až teď, ale řešili jsme organizační věci, tak nám chvilku trvalo, než jsme to dali dohromady.

Do družiny skautů letos přestoupí tři vlčata, které už vyzráli natolik, že mohou být skauty. Jsou to Jan Sedlák, Jakub Pokorný a Filip Suchý.
Schůzky skautů povede i letos Prokop Mičán . Ještě nemá naplánovaný den, kdy bude mít schůzky, protože ještě nemá školní rozvrh. Také by rád slyšel názor skatů, kdy by se jim schůzky hodili, proto se všichni společně ( skauti Prokop a já ) sejdeme v pátek 9.9.2016 v klubovně - čas ještě upřesním, ale asi v 16 hod. Zde budeme diskutovat o plánu činnosti a hlavně o termínu schůzek, proto je účast všech velmi důležitá.
První sobotní aktivita pro skauty je zajímavá akce plná soutěží a úkolů pro veřejnost i skauty v jihlavské ZOO s názvem Babí léto. Zde budou skauti nejen soutěžit , ale také pomáhat na různých stanovištích. Bližší informace ještě pošlu.

Z mé strany je to pro začátek asi vše. Přeji všem úspěšný start do nového školního roku a těším se na společné zážitky a dobrodružství.

Karel, 31.8.2016

schůzky vlčat

Dobrý den,
zdravím všechny na konci prázdnin a posílám pár informací k činnosti vlčat v novém školním roce. Na úvod se omlouvám, že píšu až teď, ale řešili jsme vedení schůzek a celkovou činnost, tak nám to chvilku trvalo, než jsme to dali dohromady. Jak jste možná vytušili a poznali z tohoto úvodu, bude nás čekat několik změn.

1. Schůzky vlčat už nepovede Honza Skoumal, ale nově Šárka Ďásková - Šárec. Kluci ji znají z tábora tak nebude žádný problém.
  2. Schůzky budou probíhat vždy ve čtvrtek od 16:00 do 17:30 v klubovně Dělnická. ( jindy Šárec nemůže, ve stejný čas budou mít schůzky i světlušky, tak pro některé rodiče ubude jedna cesta)
  3. Z vlčat do skautu letos přechází vlčata: Jan Sedlák, Jakub Pokorný a Filip Suchý. Přeji jim ve skautské družině hodně dobrodružství a správný směr cesty. Skautské schůzky povede jako loni Prokop Mičán.
  4. První schůzka vlčat bude ve čtvrtek 15.9.2016 od 16 hod. v klubovně.
  5. První výprava bude v sobotu 17.9.2016. Bude to zajímavá akce plná soutěží a úkolů pro veřejnost i skauty v jihlavské ZOO s názvem Babí léto. Tato výprava bude ukončena přespáním v klubovně na neděli. Zde začne celoroční etapová hra. Bližší info pošlu.
  6. Další výprava bude 15.října 2016

To pro začátek asi stačí, abych vás neunavil mnoha informacemi. Vám rodičům a hlavně klukům přeji úspěšný start do nového školního roku a těším se na společné dobrodružství při skautských akcích.

Karel, 31.8.2016