Roverská přespávačka (13. – 14. 9. 2024)

Tento víkend se skupina roverů a rangers zúčastnila první výpravy od založení našeho nového roverského kmene . Dozvěděli jsme se více o oblastech roveringu, které jsme se pokusili kreativně ztvárnit, a také o třech pilířích roveringu – služba sobě, služba bližním a služba vyššímu principu. V sobotu jsme se vrhli do práce na klubovně a jejím okolí a společnými silami jsme zvládli klubovnu opravdu zvelebit a připravit na hladký průběh schůzek. Mnoho z nás se přiučilo novým dovednostem a na závěr jsme si dali výborný oběd. Na výpravě jsme si také odhlasovali jméno našeho kmene: „roverský kmen Ginkgo“ podle stromu Jinanu dvoulaločného, který má rozdvojené listy a stejně jako symbol roverské hole ve tvaru písmena Y symbolizuje možnost volby a výběr správné cesty. Vzhůru do nové etapy!